Нарада у голови Заболотівської селищної ради ОТГ

Фото без опису4 червня 2018 року під головуванням голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка відбулась щотижнева нарада у якій взяли участь заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш, секретар, керівники та працівники структурних підрозділів селищної ради ОТГ.

На початку наради Іван Дмитрович звернувся зі словами вдячності до всіх, хто приклав зусилля та долучився до збору допомоги,  бійцям ОС та добровольчим підрозділам, що знаходяться сьогодні на передовій.

Окрім того, під час наради обговорювався ряд важливих питань життєдіяльності громади. Насамперед йшлося про питання написання проектів щодо залучення коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади, благоустрою, ремонту доріг. Також присутні обговорили заходи, що заплановані на найближчий час.

За результатами наради керівникам та спеціалістам були надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.