В Заболотівській ОТГ відзначили День молоді та День Конституції України

  • 1159

Фото без описуЩороку, починаючи з 1996-го, 28 червня Україна відзначає День Конституції – єдине свято, яке закріплено в цій самій Конституції. Це – знаковий для українців день, бо в цей день ми, після багатьох років неприйняття і дискусій отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.  І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон. 

Тому 24 червня  біля  Заболотівського будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування 22 –ї річниці Конституції України  та Дня молоді, адже саме нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити Незалежну державу.

Із Днем Конституції та святом молодості, краси і сили учасників урочистостей привітала керуюча справами виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ, Гачка Наталія Іванівна. Після чого Вакалюк Роксолана зачитала доповідь, відмітивши, що Конституція України має велике значення в житті кожного українця та суспільства загалом.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участю аматорських колективів ОТГ  та окремих виконавців. Свій талант Заболотівчанам та гостям урочистостей демонстрували: самодіяльний народний жіночий ансамбль, переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів, лауреати премії ім.. Марка Черемшини “Вишиванка”; учасниця фестивалю “Барви літа” Єва Калай; призер 14 міжрегіонального фестивалю “Яблуневий цвіт” та учень Заболотівського ліцею Дем’янюк Максим; переможець міжнародного конкурсу в м.Львів Дмитро Дмитрунець; учениця Заболотівської ДМШ Руданець Марія; призерка обласного пісенного конкурсу Тетяна Ступарик; танцювальний колектив Заболотівського будинку школяра: керівник Р.Ліщук; танцювальний колектив Заболотівського СБК: керівник Л.Вербенець; викладач Заболотівської ДМШ Курилюк Світлана; колектив “Троїсті музики”; Корбут Дарина; Темнюк Лілія; Христина Олексюк; Світлана та Сніжанна Будейчук; Боднарук Олег.

  Яскравою та емоційною складовою святкувань стали спортивні змагання. З ентузіазмом боролися за перемогу молоді спортсмени в кількох видах спорту. Чотири футбольні команди, а саме: с.Рудники, с.Іллінці, с.Троїця та с-ща Заболотів на футбольному міні-полі біля Заболотівського ліцею виборювали першість за перехідний кубок із футболу, де перше місце посіла команда с. Троїця, друге – команда с.Іллінці та третє – с-щаЗаболотів. с.Іллінці. Серед волейболістів боролися команди с-ща Заболотів, с.Рожневі Поля та с.Зібранівка. Найсильнішими стали команда с-щаЗаболотів другу і третю сходинку п’єдесталу посіли команди с.Рожневі Поля та с.Зібранівкавідповідно. Провелися ще турніри із таких видів спорту як: шашки, шахмати, теніс та більярд. Цікавинкою свята стала стрільба із пневматичної  гвинтівки та розбирання навчального автомата на швидкість, де бажаючі проявляли вправність та навики.Також на території будинку культури було організовано виставку учнів Заболотівського будинку школяра з різьби по дереву та в’язання гачком, де гості свята змогли оцінити таланти молодого покоління. Після концертної та спортивно-розважальної програми  в рамках відзначення 22-ї річниці Конституції України та Дня молоді,  учасникам  свята  було вручено  грамоти та цінні призи  радником голови Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади з питань  культури  Василем Степановичем Гаврилюком.

Особливо цікавою і захоплюючою була програма „Караоке в Заболотові”, де за цінні подарунки змагалися учасники святкового недільного дійства. Перше місце та приз коровай дістався учасниці з с.Трійці – Сніжанні Будейчук,  друге місце глядачі віддали Ворощуку Василю, та третє місце отримав гість з м.Богородчани Олег Каратніцький, який порадував  глядачів не тільки гарним співом, а ще й грою на музичному інструменті дримба,який використовують найчастіше в  гуцульському музичному побуті. До слова пан Олег був надзвичайно приємно здивований, що в нашому Заболотові проводять такий культурно-мистецький захід як “Караоке”.

    Продовженням та завершенням  свята стала  молодіжна дискотека,яка  відбулася  в парку ім. Героїв Майдану.

Відділ культури, національностей та релігії висловлює подяку голові Заболотівської селищної ради ОТГ Івану Танюку в сприянні та допомозі проведення святкування  22-ї річниці Конституції України та Дня молоді, також вдячні спонсорам “Караоке в Заболотові” приватним підприємцям Горуку Володимиру та Бугайчуку Василю.

Фото без описуФото без опису

 

Фото без опису