З Різдвяною колядою та віншуванням завітали до Заболотівської селищної ради колядники

Дата: 08.01.2018 16:00

Вшановуючи давні українські традиції, у третій день Різдвяних свят із різдвяною зіркою та вертепом до Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади завітали колядники, які прославляли народження   Ісуса Христа.

Талановиті колядники Заболотівського селищного клубу ім. Лесі Українки  виконували  колядки та щедрівки,  бажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів.

Голова селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк  та працівники апарату подякували колядникам за чудові колядки та привітання і згідно традицій пригостили солодощами та побажали їм міцного здоров’я і успіхів у навчанні.