Заболотівська ОТГ проводить змагання

  • 733

Фото без описуУ приміщенні Заболотівської ЗОШ І-ІІІст. відбувся волейбольний турнір. Незвична подія тим, що змагання відбулися між командами сіл із утвореної Заболотівської ОТГ: Заболотів1, Заболотів2, Зібранівка та Ганьківці. Саме ці команди беруть участь у районних змаганнях, на основі яких і проводився даний турнір. 

Відкрив спортивне свято голова громади-Іван Дмитрович Танюк, який побажав командам успіху та перемоги найсильнішим. У напруженій боротьбі перемогу здобули гравці ВК Заболотів2. Другими стали гравці с.Ганьківці,   третіми -  с.Зібранівка, четвертими – Заболотів 1.

Після завершення ігор організатори свята та СК «Колос» нагородили переможців і призерів кубками, а найкращі гравці команд (Негрич В., Бойчук В., Долинчук В., Дронюк О.) та найкращий гравець турніру (Стефуранчин А.) отримали медалі та грамоти.

Організатори та спортсмени сподіваються, що такого роду змагання будуть проводитись і надалі, що сприятиме розвитку спорту та популяризації волейболу на територі Заболотівської ОТГ.