Відбувся конкурс хореографічних колективів

Дата: 13.02.2018 16:10

12 лютого у Снятині пройшов щорічний районний конкурс хореографічних колективів серед закладів загальної та позашкільної освіти. Традиційно участь взяли і вихованці Заболотівського будинку школяра (директор - Вакалюк Роксолана Михайлівна), а саме молодша та старша групи колективу "Сіріус" (керівник - Ліщук Роман Іванович).

Варто відзначити, що ці дітки вперше виступають на сцені  (першого року навчання), проте продемонстрували високий професіоналізм, гарно виконали танцювальні номери: "Зіроньки" (молодша група) та "Energi" (старша група).

За підсумками конкурсу та результатами журі серед позашкільних закладів колектив "Сіріус"  (старша група) здобули перемогу та можливість представляти свій заклад на обласному рівні.

Директор закладу Вакалюк Р.М. , керівник гуртка, вихованці та батьки висловлюють щирі слова подяки голові Заболотівської ОТГ Танюку Іванові Дмитровичу за сприяння та наданий транспорт для участі у конкурсі.