Онлайн - гостини у «Ротонди»

Дата: 08.04.2021 15:07

Цьогоріч народний аматорський гурток «Ротонда» с. Олешків до  Дня театру організував на платформі ZOOM онлайн-конференію. Цьому передувала велика і плідна робота всього колективу, кожен мав свої обов’язки від технічного забезпечення до відео зйомок фрагментів вистав, літературно-музичних композицій.

У онлайн-режимі була можливість  поспілкуватися з учасниками колективу, які у свій час були з колективом на сцені, з поціновувачами  творчості  колективу з різних куточків України та світу,  меценатами, які допомагають втілювати  в життя та доносити до глядача творчі задуми керівників колективу.

Почесними гостями заходу були:

Євген Нищук - український актор театру та кіно, народний артист України, Голос майдану, міністр культури України (2016-2019 р.р.).

Ростислав Держипільський – український театральний режисер, народний артист України, директор-художній керівник Івано-Франківського академічного обласного музично- драматичного театру ім.Івана Франка, Роман Білик – депутат Івано-Франківської обласної ради, любитель театрального мистецтва, який підтримував наш колектив від початку його створення, Богдан Капко –  син подружжя Капків, засновник театральної студіі « Юність» при Богуславському педагогічному коледжі, Наталія Кобринська, хірург-ендокринолог лікарні в Феофанії, меценат, Наталія Стрипко - в минулому виконавиця головних ролей з  Італії.Почесні гості дали високу оцінку роботі колективу і надихнули на нові звершення.

Присутні мали можливість переглянути фрагменти вистав «Андрей», «Берестечко», «У неділю-рано зілля копала», факельної ходи, яка відбулася на Покрову 14 жовтня 2020 року біля Могили Січових стрільців в Олешкові.

За сприяння щодо проведення онлайн-конференціі щиро дякуємо меценату Юрію Васильовичу Бегею та інформатику Марині Русланівні Назарійчук.

До зустрічі на сцені! Керівники народного аматорського колективу « Ротонда»