Вечір-реквієм присвячений 35-м роковинам Чорнобильської трагедії.

Дата: 28.04.2021 15:11

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

Так, працівниками відділу культури, духовності та туризму Заболотівської ТГ спільно з закладами культури селища Заболотів, було підготовлено вечір-реквієм присвячений 35-м роковинам Чорнобильської трагедії. На заході була присутня голова громадської організації «Снятинська спілка Чорнобиль» , ліквідатор Марія Флійчук, працівники закладів культури селища Заболотів та учні Заболотівського ліцею (класний керівник Г. Танасійчук).п. Марія поділилася спогадами, тоді пережитими емоціями та щиро подякувала за проведений захід.