Академконцерт в дитячій музичній школі

Дата: 28.04.2021 15:32

Приємна зустріч із класичною та сучасною музикою для батьків та всіх охочих організували учні та педагоги Заболотівської ДМШ. Свої досягнення демонстрували юні музиканти, які навчаються гри на музичних інструментах та вокалісти.

Академконцерт відбувся 20.04.2021, 22.04.2021 та 23.04.2021р. В ті дні, в залі музичної школи панувала надзвичайно тепла атмосфера, маленькі артисти  приємно вразили глядачів своїми дзвінкими голосами, показали свою майстерність, вміння впевнено триматись на сцені,  адже кожен номер концертної програми,  це є результат кропіткої роботи викладача і учня, від уроку до уроку, з класу в клас та високої майстерності,  професіоналізму викладача. Дякуємо батькам за підтримку та вклад в своїх дітей та викладачам, за невтомну, творчу працю і бажаємо подальшого натхнення, творчих здобутків та гучних перемог у конкурсах.  Продовжуйте творити та дарувати позитивні відкриття!