Заболотівщина відзначає День Державного Прапора та День Незалежності України!

Сьогодні, 23 серпня увесь український народ та ми з вами відзначаємо День Державного Прапора України, а 24 серпня – 32-ий День відновлення Незалежності у своїй історії та другий  за період повномасштабної війни з росією.

Під блакинто-жовтим знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Державна незалежність, в свою чергу, відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни.

З нагоди основних державних свят України в селищі Заболотів проведено ряд урочистих заходів за участі духовенства, військовослужбовців, керівництва Заболотівської селищної ради,  її працівників, структурних підрозділів та комунальних установ.

Заходи розпочались з урочистого підняття державного прапора та хвилини мовчання за загиблими Захисниками України. Честь підняти Український прапор випала військовослужбовцям Заболотівщини, а внесення великого прапора розміром 8 метрів – найкращим учням Заболотівської дитячої музичної школи.

Традиційно, Всечесні отці провели молебень з нагоди свят та помолилися за мир і Перемогу України, її синів і дочок, які зараз захищають територіальну цілісність рідної Батьківщини.

«Це 32-га річниця відновлення і захисту незалежності України. Попри все, це особливий день, що заклав сакральне значення буття кожного українця, в кого б’ється серце за рідну земля, за свою громаду.

Біль, тривога, надзвичайна мужність кращих з кращих оборонців держави. Без подвигу військових, волонтерів не було б уже нас.

В кожний час Україна народжує світлих духом, сильних, мудрих. Століття за століттям йде боротьба. Нам потрібні державники, герої і будівничі. Ніхто за нас нам не збудує наш дім – Україну. Творімо своєю працею, сумлінним обов’язком власну долю.

Пам’ятаймо загиблих, поранених, пам’ятаймо високу ціну свободи і волі, права на свій шлях, на своє місце під сонцем.

Ревно молімо Бога здолати ворогів.

Україна неминуче розквітне! І хай український стяг переможно замайорить над Кремлем! Зі святом, українці!»  зазначив у своєму виступі селищний голова Петро Маліборський.

Після всіх вітальних слів своїми творчими номерами порадували місцевих жителів аматорські колективи, вихованці Заболотівської дитячої музичної школи  та зразкової вокальної дитячої студії «Олімпія».

Наша Україна - край невимовної краси і водночас тяжкої недолі. Вона мужньо переносить найважчі випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І щоразу встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди і волі.

Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!

З днем народження, Україно!