ПІДНОСИЛИ МОЛИТВУ БОГУ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВОЇНАМИ

Сьогодні, 17 січня 2024 року на території Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря проведено поминальний захід «Різдвяна зірка пам'яті», присвячений вшануванню пам'яті загиблих у війні з росією Захисників та Захисниць України з всього Коломийського району.

Участь у заході взяли рідні загиблих воїнів з Заболотівщини, представники Заболотівської селищної ради.

Розпочався поминальний захід з архієрейської божественної літургії, яку очолили Високопреосвященний владика Андрій Митрополит Галицький та єпископ Коломийський преосвященний владика Павло. Опісля завершення літургії відбулася панахида та освячення меморіального комплексу з іменами та фотографіями загиблих героїв. Символічно, Всечесні отці разом із всіма гостями монастиря заколядували біля меморіалу, вшановуючи пам'ять про найрідніших та прославляючи народження Христа. Згадували під  сумні удари церковних дзвонів поіменно кожного загиблого.

Ми назавжди запам’ятаємо, якою ціною наш народ відстоює своє право на Свободу і Гідність, відвойовує окуповані українські землі, бореться за територіальну цілісність, суверенітет та власну незалежність, оберігає свої сім’ї та родини, виборює щасливе майбутнє України!

Ніколи не пробачимо ворогу пролиту українську кров та гіркі сльози матерів, дружин, дітей….

Кожен загиблий український воїн – це непоправна втрата для всього українського народу, всієї країни! Це приклад мужності та самовідданості для кожного з нас!

Пам'ятаємо наших Героїв та всебічно підтримуємо ініціативи із увіковічнення їх подвигу!  Адже їхня самопожертва – це наш шанс на щасливе майбутнє у вільній і незалежній Україні.

Героям Слава!