КОМАНДА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В ОБЛАСНОМУ ТУРНІРІ З ВОЛЕЙБОЛУ

30 березня в місті Івано-Франківськ відбувся обласний турнір з волейболу серед молодіжних рад. Організатором виступило Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Участь в змаганнях взяли 7 команд: Заболотівської, Богородчанської, Обертинської, П'ядицької, Спаської територіальних громад, міста Коломия та Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За результатами захоплюючих та напружених турнірів перемогу здобула команда молодіжної ради Заболотівської територіальної громади!

Друге та третє почесні місця розділили команди Богородчанської та Обертинської територіальних громад.

Щиро вітаємо Олександу Дронюк, Мирославу Боднарук, Андрія Білаша, Олександра Іваницького, Дениса Лукащука та Андрія Стефуранчина з перемогою! Бажаємо вам нескінченну кількість можливостей для самореалізації, ніколи не зупинятись на досягнутому та впевнено крокувати до мети!

Майбутнє за молоддю!