ГАРНА ПИСАНКА У МЕНЕ, МАБУТЬ, КРАЩОЇ НЕМА…

26 квітня 2024 року в актовому залі Заболотівського ліцею ім.Мирослава Попадюка відбувся Благодійний майстер-клас із писанкарства - «Писанка задля перемоги», організований Молодіжною радою спільно з Благодійною організацією  «Благодійний Фонд «Патріотична Заболотівщина» за підтримки Заболотівської селищної ради.
Навчання проводили майстри народної творчості Вербенець Василь Олександрович та Павлюк Марія Григорівна.
Серед присутніх керівництво та працівники  селищної ради,  члени Молодіжної ради, волонтери Благодійної організації  «Благодійний Фонд «Патріотична Заболотівщина», педагоги, діти.
Процес написання писанки-оберега — це молитва, посил до вищих сил з проханням вберегти і захистити найрідніших людей, наших воїнів. Крашанку ви варите, фарбуєте і їсте, а писанка — це те, що ви закодовуєте.
Писанки – важлива складова української культури, народних традицій. Тому ознайомлення з витоками писанкарства є важливим у вихованні любові підростаючого покоління до рідного краю, його культури, традицій – нашої духовної спадщини.
Не треба бездумно  переймати чужоземне, варто зберігати і відновлювати своє!
На благодійному заході вдалось зібрати 2402 гривні, які передали Світлані Сенюк на потреби військових.