В ТРІЙЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ОДНОСЕЛЬЧАН, ЯКІ ЗАГИНУЛИ, БОРОНЯЧИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

Водночас сонячним та дуже сумним видався день для жителів Троїцького старостинського округу та його гостей. Сьогодні, 19 квітня, в Троїцькому ліцеї відбулось урочисте відкриття меморіальних дощок загиблим у клятій війні випускникам школи, односельцям, відважним Захисникам України, які ціною свого життя боронили територіальну цілісність та незалежність неньки України – Миколі Іванчуку, Василю Чобану, Василю Долиб’янику, Андрію Тимофійчуку, Михайлу Ліщуку та Назарію Маковійчуку.

Чимало людей зібралося в холі приміщення ліцею, щоб віддати шану загиблим воїнам: рідні та близькі полеглих Героїв, представники селищної ради, зокрема, заступники селищного голови Роман Чорнописький та Оксана Прокоп’юк, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Микола Медвійчук, педагогічний колектив та учні ліцею, жителі села.

Розпочався захід з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання. Опісля отець Василь Гоян освятив меморіальні дошки та помолився за душі загиблих.

Ніхто не стримував сліз… під час озвучення учнями ліцею коротких біографій кожного воїна, згадок про їхні мрії та досягнення, в очах присутніх можна було побачити смуток та жаль, а очі найрідніших були сповненні невимовного бюлю від непоправної втрати…

«На цій війні гинуть найкращі… Важко уявити той біль і печаль, який переживаєте Ви – матері, батьки, дружини, сини і дочки наших відважних воїні. Ми щиро співчуваємо та дякуємо Вам за справжніх Героїв, за наш спокій в тилу, який вони для нас виборювали! Дякуємо й кожному, хто бореться за вільне та щасливе майбутнє України» - у своєму виступі зазначив Роман Чорнописький.

Наприкінці заходу, слово було надано Надії Маковійчук, матері Назарія Маковійчука, яка поділилась з усіма своїми світлими спогадами про сина та про інших полеглих героїв, з якими була знайома особисто.

Війна – жорстока й несправедлива… вона приносить тільки біль і втрати, розбиває серця та долі… Ми зобов’язані пам’ятати, хто наш ворог, ми зобовязані берегти пам'ять про наших Захисників!

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!