МОЛИМОСЯ... ВІРИМО… ЧЕКАЄМО... | В ЗАБОЛОТОВІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ

  • 1186

30 серпня у центрі Заболотова відбувся захід, присвячений Міжнародному дню зниклих безвісти. Цього дня громада зібралася разом із родинами воїнів, які зникли під час виконання бойових завдань, аби вшанувати їхню мужність, висловити підтримку сім’ям і зберегти надію на повернення кожного.

Захід розпочався урочистим підняттям Державного Прапора України та біло-чорного Прапора Надії — символу пам’яті про військовополонених і зниклих безвісти. Опісля всі присутні в скорботі схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи тих, хто так і не повернувся додому.

Особливо зворушливою стала спільна молитва за віднайдення зниклих та їхнє визволення з полону, яку провели всечесні отці Захарій Михасюта, Роман Близнюк та Василь Боровий. У молитві поіменно згадали наших земляків – 32 бійців, чиї долі залишаються невідомими.

До громади звернувся селищний голова Петро Маліборський: «Найбільший біль — це невідомість. Вона щодня ятрить серце, не дає заснути ні матерям, ні дружинам, ні дітям. Але сьогодні ми тут разом, щоб підтримати вас — у молитві, у слові, у дії. Громада з вами, і ми не дозволимо забути про наших Захисників».

Ведуча заходу, матір зниклого безвісти Захисника Оксана Венгриновська, зачитала ухвалений напередодні текст звернення виконавчого комітету селищної ради до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з вимогою посилити заходи щодо пошуку зниклих безвісти та сприяння визволенню українських воїнів із полону. На завершення вона поділилася власною історією болю й невизначеності, яку щодня переживають родини наших Героїв.

Сьогоднішній день став для Заболотівщини нагадуванням: пам’ять про воїнів — це не лише скорбота, а й велика відповідальність перед їхніми родинами. Ми схиляємо голови перед бійцями, які зникли безвісти на полі бою, і перед їхніми рідними, які живуть у щоденній тривозі та надії.

Молимося... Віримо… Чекаємо...

Слава Україні! Героям слава!

Фото без опису