В Тростянецькій гімназії проведено Годину пам’яті

22.08.2023 року в Тростянецькій гімназії  проведено Годину пам’яті «…І ангелом злетів увись…», приурочену роковинам загибелі жителя села Тростянець, воїна ЗСУ, ОСТАФІЙЧУКА ВОЛОДИМИРА, який загинув 04.09.2022 року під Бахмутом.

Меморіальну дошку було встановлено та освячено на фасаді місцевої гімназії. Дошку освятив священник місцевої церкви отець-мітрат Микола Романенчук. На відкритті меморіальної дошки були присутні: родина загиблого, Заболотівський селищний голова Петро Маліборський, заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксана Прокоп’юк, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту  Світлана Стадник, воїни-побратими героя, друзі, вчителі, учні, батьки, громадськість села.

Зі сльозами на очах згадували життєвий шлях героя. Після освячення пам’ятної дошки всі присутні урочистою ходою пішли на могилу героя, щоб покласти квіти та помолитися за героя та всіх воїнів, які гинуть у цій страшній новітній війні.

Трагедія родини Остафійчуків – це трагедія сотень-тисяч українських сімей, які  втрачають щодня найрідніших. Адже воїни ЗСУ ціною надзвичайних зусиль
утримують нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Пам’ятаймо та цінуймо це!