1. Комісія  з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини, законності, оборонної роботи та цивільного захисту:

1)      Левко Микола Васильович                  - голова комісії,

2)      Клипич Олег Михайлович                   - заступник голови комісії,

3)      Левко Світлана Йосипівна                   - секретар комісії,

4)      Тимофійчук Галина Павлівна               - член комісії.

2. Комісія  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

1)      Лукінчук Сергій Васильович                 - голова комісії,

2)      Мироняк Володимир Іванович              - заступник голови комісії,

3)      Бегей Василь Васильович                    - секретар комісії,

4)      Жураківський Василь Миколайович      - член комісії,

5)      Книш Павло Васильович                      - член комісії,

6)      Тимощук Василь Васильович                - член комісії.

3. Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму:

1)      Том’як Михайло Васильович                 - голова комісії,

2)      Ілин Василь Васильович                       - заступник голови комісії,

3)      Стефюк Олександр Васильович            - секретар комісії,

4)      Джелеп Ярослав Іванович                    - член комісії,

5)      Кудиба Володимир Васильович             - член комісії,

6)      Марчук Василь Васильович                   - член комісії,

7)      Товстюк Ярослав Миколайович             - член комісії.     

4. Комісія з питань комунальної власності, підприємництва, житлово-комунального та дорожнього господарства, транспорту, будівництва, планування територій, енергозбереження:

1)      Стрибко Володимир Михайлович - голова комісії,

2)      Ткачук Дмитро Михайлович                  - заступник голови комісії,

3)      Ткачук Василь Васильович                    - секретар комісії,

4)      Кучма Наталія Дмитрівна                      - член комісії.

 

5. Комісія з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури,  духовності, засобів масової інформації, сім’ї, молоді та спорту:

 

1)      Білик Віра Михайлівна                          - голова комісії,

2)      Павлюк Галина Василівна                     - заступник голови комісії,

3)      Стефанець Уляна Іванівна                    - секретар комісії,

4)      Ленькавська Надія Василівна                - член комісії.