ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ СЕЛА ТУЛУКІВ

Заболотівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території окремої частини населеного пункту села Тулуків Заболотівської селищної ради Івано-Франківської області».

Містобудівна документація розроблена згідно рішення Заболотівської селищної ради від 28.09.2023 р. № 646-17/2023. Проект виконаний на замовлення Заболотівської селищної ради ТзОВ “МІСТОПЛАН” м. Львів, головний архітектор проекту – ГРИВНАК Я., відповідальний за організацію розгляду пропозицій МАКСИМЧУК М.В.. Детально ознайомитись із проектом, складом, змістом, графічними матеріалами можна на сайті селищної ради.

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть. Пропозиції надані після встановленого строку також не розглядатимуться.

За результатами поданих пропозицій в термін з 22 лютого по 20 березня будуть здійснені їх узагальнення та 22 березня 2024 року 11:00 відбудуться громадські слухання.

Орган, до якого подаються зауваження - 78315, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, селище Заболотів, площа Степана Бандери, буд. 3. Електронна пошта: zabolotivska.gromada@gmail.com / info@zabolotiv-rada.gov.ua Телефон: 0347643578, 0347643612, +38067 257 30 14

Генеральний план села Тулуків

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Стратегія просторового розвитку території