СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП, ГРВІ ТА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

за даними рутинного епідеміологічного нагляду протягом 14 тижня 2024 року на території Заболотівської громади зареєстровано 60 випадків ГРВІ. Серед захворілих 47 дітей до 17 років, що складає 78,3% від усіх захворілих. У порівнянні з 13 тижнем 2024 року захворюваність знизилась на 26,7%. Перевищення епідпорогу немає.

Нагадую, що вакцинація проти коронавірусної хвороби захищає від ускладнень захворювання з боку серцево-судинної системи протягом року.

Наразі згідно рекомендацій МОЗ України завершений первинний курс щеплень проти COVID-19 складається з трьох доз: двох доз первинного курсу (або однієї дози вакцини Johnson) та бустерної дози. Всі наступні дози вважаються додатковими бустерними дозами. Додаткова бустерна доза вводиться з мінімальним інтервалом 6 місяців від попередньої бустерної дози. Вона рекомендована групам медичного ризику. Всі інші можуть отримати її за бажанням та за наявності достатньої кількості доз вакцини для груп ризику.