СПОРТ У КОЖНУ ШКОЛУ: ПРОДОВЖУЄМО ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СПОРТИВНИМ ІНВЕНТАРЕМ

Які б обставини не складалися, та, які б складні часи не були – нам треба думати про наших дітей та виховувати свідоме, патріотично-налаштоване, сильне і здорове покоління українців.

світа та спорт завжди були, є, і будуть пріоритетними в Заболотівській громаді, саме тому основні зусилля селищного управління спрямовуються на ці галузі. «Вклад у спорт – це інвестиція у здоров’я Заболотівчан», - переконаний очільник громади Петро Маліборський.

Так, днями, ще дві школи громади: Зібранівська гімназія імені Петра Коржа та Тулуківська гімназія, отримали новий спортивний інвентар та форму для спортивних команд.

При врученні інвентарю, в очах дітей виднілась щира радість, адже, їм багато для щастя не потрібно. Зразу ж, отримавши новинки, юні спортсмени захоплено розглядали форму та випробовували на стійкість м’ячі.