
ОДНА ЗАЯВА — ДЕКІЛЬКА ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ: ЯК ПОДАТИ ТА НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ
Із 1 січня 2025 року впроваджена нова система оцінювання повсякденного функціонування людини — відтепер рішення ухвалюють експертні команди, які замінили МСЕК. Також подати заяву про отримання допоміжного засобу реабілітації (ДЗР) стало простіше. Мінсоцполітики нагадує, як це відбувається.

ЗАЯВА ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБОМ РЕАБІЛІТАЦІЇ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ
1 січня 2025 року на Соціальному веб-порталі електронних послуг Мінсоцполітики запрацював сервіс подання заяви про забезпечення допоміжним засобом реабілітації (ДЗР). Роз'яснюємо, хто вже ним може скористатися та які є інші способи подання заяви

АВТОШКОЛА ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю.

«АВТОШКОЛА ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ»
Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

ГРУПА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ | БЕЗБАР'ЄРНИЙ ПРОСТІР - ЦЕ ПРО РІВНІ ПРАВА ДЛЯ КОЖНОГО ТА КОЖНОЇ!
ГО “Група Активної Реабілітації”, яка з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ураження спинного мозку, могли якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма, зустрічалися з вами для налагодження співпраці в напрямку реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.