1. Про доцільність призначення ________ р.н., опікуном ________ р.н., яка згідно висновку судово-психіатричного експерта №261/2022 не здатна усвідомлювати значення своїх дій та керувати нами.
  2. Про клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
  3. Про охорону майнових прав малолітніх дітей: _______ р.н., _______ р.н.
  4. Про підтвердження родинних зв’язків ______ р.н. з ________ р.н. та _______р.н.
  5. Про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Заболотівської селищної ради.
  6. Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених таабо евакуйованих осіб у КНП Заболотівської селищної ради «Заболотівська багатопрофільна лікарня».
  7. Про забезпечення прав дитини ______ р.н. на освіту.
  8. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2022 році програми «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Заболотівсьій територіальній громаді на 2021-2025 роки» у новій редакції.
  9. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2022 році програми «Дороги місцевого значення на 2021-2025 роки» у новій редакції.
  10.  Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2022 році програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2025 роки у новій редакції.
  11.  Про затвердження кошторису на фінансування програми «Відзначення святкових і пам’ятних днів, релігійних та професійних свят у Заболотівській територіальній громаді на 2022 рік» у новій редакції.
  12.  Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2022 році програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини у Заболотівській територіальній громаді на 2021-2025 роки» у новій редакції.
  13.  Про селищну програму міжнародного співробітництва на 2022-2025 роки.
  14.  Про передачу матеріальних цінностей.
  15.  Про передачу матеріальних цінностей.
  16.  Про передачу гуманітарної допомоги.
  17.  Про програму взаємодії Заболотівської селищної ради та Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2025 роки.
  18.  Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2023 р. №360-8/2021 «про бюджет Заболотівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  19.  Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності Заболотівської територіальної громади для передачі в оренду через аукціон.
  20.  Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності Заболотівської територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону.
  21.  Про протипожежне водопостачання.
  22.  Про передачу на баланс криниць господарського користування.
  23.  Про надання дозволу на здійснення торгівлі Матейчук Тетяні Юріївні.
  24.  Про встановлення меморіальної дошки Героям України.
  25.  Про передачу комунального майна в оперативне управління.