1. Про погодження проєкту Меморандуму про співпрацю з Коломийською міською територіальною громадою
 2. Про погодження проєкту Меморандуму про співпрацю з Городенківською міською територіальною громадою            
 3. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році цільової програми «Духовне життя»  на 2021-2025 роки у новій редакції
 4. Про внесення змін до бюджету Заболотівської селищної територіальної громади на 2023 рік
 5. Про надання згоди щодо передачі земельних ділянок у суборенду ПАВЛЮКОМ І.І.
 6. Про надання дозволу на виготовлення ТД із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності
 7. Про внесення змін до рішення від 28.09.2023р. №651-17/2023 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”
 8. Про розгляд звернень громадян щодо оформлення права власності на земельні ділянки  
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 11. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  цільове призначення якої змінюється КОМАРИШИНУ І.В.
 12. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності за межам населеного пункту села Шевченкове
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки САХРУКУ В.В.
 14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТДВ «БУДІВЕЛЬНИК»
 15. Про внесення змін до рішення від 23.12.2021р. №386-8/2021 “Про надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”
 16. Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки між суміжним землекористувачем