1. Про звернення депутатів Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання до Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області та Державного підприємства «Дороги Прикарпаття» з приводу  необхідності ремонту доріг.
 2. Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради.
 3. Про затвердження логотипу Заболотівської селищної територіальної громади.
 4. Про створення комунальної установи «Краєзнавчий музей Заболотівщини» Заболотівської селищної ради
 5. Про прийняття гуманітарної допомоги (транспортного засобу) від Коломийської районної ради Івано-Франківської області.
 6. Про створення опорного закладу освіти Заболотівський ліцей імені Мирослава Попадюка Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області.
 7. Про створення опорного закладу освіти Іллінецький ліцей Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області.
 8. Про створення опорного закладу освіти Балинцівський ліцей імені Ярослава Барнича Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області.
 9. Про створення Заболотівського центру  професійного розвитку педагогічних працівників Заболотівської селищної ради  Коломийського району Івано-Франківської області.
 10. Про створення юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (дитячий садочок) «Зернятко» села Троїця Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області
 11. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році  комплексної програми соціальної підтримки населення, захисту прав дітей, надання соціальних послуг жителям Заболотівської територіальної громади на 2022-2025 роки у новій редакції.
 12. Про затвердження переліку заходів, обсягів та джерел фінансування у 2023 році програми зовнішнього освітлення населених пунктів Заболотівської селищної територіальної громади до 2025 року.
 13. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році селищної програми «Книговидання» на 2020-2025 роки.
 14. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році програми «Духовне життя»  на 2021-2025 роки.
 15. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2025 роки
 16. Про виконання бюджету Заболотівської територіальної громади за І квартал 2023 року.
 17. Про внесення змін до бюджету Заболотівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 18. Про  надання міжбюджетного трансферту.
 19. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання.
 20. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Заболотівської селищної ради державного майна
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту змін і доповнень до генерального плану селища міського типу Заболотів, історико–архітектурного опорного плану
 22. Про надання дозволу на розроблення змін і доповнень до генерального плану села Ганьківці суміщених з детальним детальним планом території.
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Відродження в селищі міського типу Заболотів.
 24. Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Грушевського в селищі міського типу Заболотів.
 25. Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Грушевського в селищі міського типу Заболотів.
 26. Про надання дозволу на розроблення змін і доповнень до генерального плану села Хлібичин суміщених з детальним планом території.
 27. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в селищі міського типу Заболотів.
 28. Про надання дозволу на розроблення змін і доповнень до генерального плану села Тулуків суміщених з детальним планом території.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Лаврик Зоряні Володимирівні.
 32. Про розгляд звернень громадян щодо оформлення права власності на земельні ділянки.
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 34. Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “Юкрейн Тауер Компані”.
 36. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту.
 37. Про укладення договору оренди земельної ділянки із Захаруком Р.І.
 38. Про розгляд клопотання ТОВ «Будівельник».
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ТзОВ “ШЛЯХБУД”.
 40. Про  включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них в комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону земельної ділянки водного фонду площею 5,5890 га для рибогосподарських  потреб (КВЦПЗ 10.07), що розташована за межами  населеного пункту села Балинці в урочищі “Береза”, кадастровий номер: 2625280300:06:001:0011 в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 3,2474га.
 41. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
 42. Про укладання угод за фактичне використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Заболотівської селищної ради.
 43. Про розгляд клопотання АТ «Укрпошта».
 44. Про розгляд клопотання Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Калина».
 46. Про розгляд клопотання ТзОВ «Заболотівське».
 47. Про надання згоди щодо передачі земельних ділянок у суборенду Мироняком В.І.
 48. Про затвердження актів погодження меж земельної ділянки між суміжними землекористувачами.