1. Про розгляд звернення ТОВ «БЕРГ ФРУТ».
  2. Про внесення змін до Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Заболотівської територіальної громади  Коломийського району Івано-Франківської області.
  3. Про членство у Всеукраїнській асоціації громад.
  4. Про виконання бюджету Заболотівської територіальної громади за півріччя 2023 року.
  5. Про скасування рішень селищної ради.
  6. Про затвердження аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу села Тулуків та села Хлібичин Заболотівської територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області.
  7. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації: внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території окремої частини населеного пункту села Хлібичин Заболотівської селищної ради Івано-Франківської області.
  8. Про надання дозволу на розробленням містобудівної документації: внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території окремої частини населеного пункту села Тулуків Заболотівської селищної ради Івано-Франківської області.
  9. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році комплексної програми соціальної підтримки населення,  захисту прав дітей, надання соціальних послуг  жителям Заболотівської територіальної громади на 2022-2025 роки у новій редакції.
  10. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки у новій редакції.
  11. Про затвердження кошторису видатків на фінансування у 2023 році програми  «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Заболотівській територіальній громаді на  2021-2025 роки» в новій редакції.
  12. Про внесення змін до бюджету Заболотівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  15. Про розгляд звернень громадян  щодо оформлення права власності на земельні ділянки.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.
  17. Про укладення договору оренди земельної ділянки із Венгриновською О.І.
  18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФГ «Аеліта Олешків».
  19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Волощук М.П.
  21. Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.
  22. Про укладення договору оренди земельної ділянки із Комаришиним А.В.
  23. Про розгляд клопотання Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.
  24. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
  25. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту села Рожневі Поля.
  26. Про затвердження актів погодження меж земельної ділянки між суміжними землекористувачами.
  27. Про внесення змін до рішення від 29.06.2023р. №624-16/2023 «Про реєстрацію права комунальної власності».
  28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Жураківській К.І.
  29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Джаману В.Я.