Про затвердження Регламенту Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання у новій редакції.

Про затвердження статуту Заболотівської селищної територіальної  громади.

Про затвердження правил благоустрою території населених пунктів Заболотівської територіальної громади.

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Заболотівської селищної ради «Заболотівська багатопрофільна лікарня» в новій редакції.

Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Заболотівської територіальної громади.

Про врегулювання окремих питань організації паркування транспортних засобів на території селища Заболотів.

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.04.2021 №107-5/2021 «Про створення юридичної особи-відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради».

Про створення юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Промінчик» с. Борщівська Турка, Заболотівської селищної ради.

Про перейменування вулиці у селищі Заболотів, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Про перейменування вулиці у селі Трофанівка, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Про перейменування вулиці у селі Олешків, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Про перейменування вулиці у селі Рудники, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Про перейменування вулиці у селі Троїця, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Про затвердження змін і доповнень до генерального плану села Ганьківці суміщеного з детальним планом території частини вулиці  Молодіжна.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Хмельницького Б. в селищі міського типу Заболотів.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Залізнична в селищі міського типу Заболотів.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Відродження в селищі міського типу Заболотів.

Про затвердження детального плану територіальної населеного пункту по вулиці Грушевського в селищі міського типу Заболотів.

Про надання дозволу на розробленнядетального плану території частини вулиці Грушевського в селищі міського типу Заболотів.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності Стефанцю М.В.

Про затвердження актів щодо погодження земельної ділянки між суміжними землекористувачами.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту.

Про надання дозволу на складання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Про укладення додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок.

Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території населеного пункту.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.

Про скасування рішення від 24.06.2021 року №218-62021 «Про розгляд клопотання Дністровського басейнового управління  водних ресурсів».

Про надання земельної ділянки в оренду підприємцю Аксенюку І.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Горуку В.М.

Про внесення змін до рішення від 24.06.2021 року №175-6/2021 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території  Заболотівської територіальної громади».

Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва.

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  масивів земель  сільськогосподарського  призначення.

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.