
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАМ'ЯТКИ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВУ
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ
Основним завданням інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» є формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства та створення соціального простору, вільного від насильства.
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Анонімне опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводиться опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильствата/або насильства за ознакою статі». Опитування проводиться з метою збору даних про наявність та ефективність сервісів підтримки для постраждалих осіб, а також з метою виявлення прогалин у механізмі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
Якщо у вас забирають гроші, забороняють вчитися, працювати, розпоряджатися вашим майном, або ж обмежують доступ до їжі, одягу чи ліків – ймовірно, ви стикнулися з економічним насильством.
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.
3 серії відеопроекту стосовно протидії та запобігання дискримінації, який покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: що таке дискримінація, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті (розроблений за ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, який):