Житлове будівництво за районами області у січні–березні 2022 року

• Переглядів: 291

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2022р. в області прийнято в експлуатацію 55,2 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що складає 46,4% до обсягу прийнятого житла у січні–березні 2021р.

Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні–березні 2022 року

• Переглядів: 213

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2022р. в області прийнято в експлуатацію 55,2 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що відповідає 7 місцю серед регіонів держави.   До рівня січні–березня 2021р. обсяг прийнятого в експлуатацію житла  складає 46,4%.

Діяльність підприємств хімічної галузі

• Переглядів: 173

Головне управління статистики інформує. Майже 30% загального обсягу реалізації промислової продукції (27,6 млрд.грн) забезпечує хімічна промисловість області, яка представлена підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, гумових і пластмасових виробів. Частка Івано-Франківщини в обсязі реалізованої продукції хімічного комплексу України склала 12,4%, зокрема, хімічних речовин і хімічної продукції – 25,5%.

Стан ринку праці Івано-Франківщини

• Переглядів: 164

У січні-квітні 2022 року з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 2,3 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,3 тис. вакансій, 3,2 тис. вакансій було укомплектовано.

Статистика про материнство

• Переглядів: 198

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, хто народжує і виховує дітей – майбутнє нашої країни.

Торгівля алкогольними та тютюновими виробами у 2021 році

• Переглядів: 175

Головне управління статистики в області інформує. Питома вага продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у 2021р.  у товарній структурі роздрібного товарообороту підприємств області склала 9,1% (у 2020р. – 8,7%), оптового – 18,8% (у 2020р. – 11,9%). Серед продовольчих товарів їх частка становила 24,5% та 66,9% відповідно.