Міні-ярмарок – найкоротший шлях до підбору персоналу

• Переглядів: 192

30 серпня 2022 року за сприяння Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок на замовлення роботодавця, на якому 46 шукачів роботи та зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку у Івано-Франківському міському центрі зайнятості, Тисменицькій районній філії, Богородчанській районній філії та Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, ознайомились з сучасними вимогами ринку праці та вакантними посадами, які під час заходу презентував роботодавець.

Служба зайнятості долучилася до заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

• Переглядів: 185

З метою застереження від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, збереження трудового потенціалу країни та підвищення рівня обізнаності незайнятих громадян стосовно протидії торгівлі людьми служба зайнятості здійснює низку профілактичних заходів.

Які відбулися зміни в законодавстві щодо колективних договорів?

• Переглядів: 196

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» від 12 травня 2022 року № 2253-IX внесено зміни до Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) та до Закону України "Про колективні договори і угоди".

QR-коди служби зайнятості

• Переглядів: 266

До уваги жителів Івано-Франківської області та осіб, які переїхали з зони бойових дій та шукають роботу!