1. Про визнання відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заболотівської селищної ради  суб’єктом державної реєстрації.
 2. Про уповноваження відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заболотівської селищної ради на здійснення функцій з державної реєстрації.
 3. Про уповноваження відділу «Центр надання адміністративних послуг» Заболотівської селищної ради на здійснення державної реєстрації актів цивільного стану громадян.
 4. Про уповноважену особу щодо державної реєстрації актів цивільного стану громадян.
 5. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Заболотівської селищної ради  у новій редакції.
 6. Про затвердження офіційної символіки населених пунктів с. Троїця та с. Рожневі Поля Заболотівської селищної ТГ
 7. Про затвердження логотипу Заболотівської селищної територіальної громади.
 8. Про реалізацію у 2023 році проєкту-переможця дванадцятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування «Реконструкція станції аерації та дезінфекції стічних вод очисних споруд Заболотівської селищної ради».
 9. Про реалізацію у 2023 році проєкту-переможця дванадцятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування «Капітальний ремонт приміщень ДНЗ «Берізка» для облаштування інклюзивно-ресурсного центру Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області».
 10. Про внесення змін до бюджету Заболотівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 11. Про звернення Заболотівської селищної ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території України, щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.
 12. Про наміри щодо створення спільного комунального підприємства.
 13. Про надання згоди на отримання державного майна у власність територіальної громади.
 14. Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Заболотівської селищної територіальної громади».
 15. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Заболотівської селищної територіальної громади» Богдану Мельничуку.
 16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Хмельницького Б. в селі Рудники Заболотівської територіальної громади.
 17. Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Грушевськогов селищі міського типу ЗаболотівЗаболотівської територіальної громади.
 18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території  для відведення земельних ділянок під будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на м. Кишинів) в обхід селища Заболотів км 0+000 – км 6+400 в Івано-Франківській області в смт. Заболотів, с. Тулуків та с. Хлібичин та визначення параметрів забудови.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Палію Дмитру Віталійовичу.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Костюку Миколі Миколайовичу.
 24. Про розгляд клопотання АПФ «Діоніс».
 25. Про внесення змін до рішення від 23.12.2022 №505-13/2022.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Розкорійчуку Сергію Ігоровичу.
 27. Про укладення договорів оренди земельної ділянки з Юрахом Євгеном Степановичем.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності та передачу їх в оренду ТзОВ «ЯВІР-Ц».
 30. Про розірвання договору оренди  земельної ділянки  із ПрАТ  «Київстар».
 31. Про надання  земельної ділянки в оренду ТОВ «ЮкрейнТауерКомпані».
 32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності за межами населеного пункту.
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Франчуку  Дмитру Дмитровичу.
 35. Про укладення договору оренди  земельної ділянки із  Стефанцем Василем Михайловичем.
 36. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 37. Про укладення договору про внесення змін до договору оренди земельної  ділянки.
 38. Про розгляд заяви Горука Володимира Михайловича.
 39. Про розгляд заяв Книшука Богдана Петровича.
 40. Про депутатський запит Володимира Кудиби
 41. Про депутатський запит Володимира Кудиби
 42. Про депутатський запит Василя Жураківського
 43. Про депутатський запит Василя Жураківського
 44. Про депутатський запит Василя Ілина