Протруювання насіння — основний захід для контролю хвороб.

• Переглядів: 212

Озима пшениця є однією з головних продовольчих культур, яка домінує в структурі посівних площ. Для одержання високих врожаїв провідне місце посідає захист рослин від хвороб. Важливим етапом підготовки до посіву є - протруювання насіння, по-скільки урожай завжди починається з якісного та здорового насіння, якому забезпечили гарні умови для проростання та захист від хвороб на ранніх етапах росту і розвитку. Це істина, про яку знає кожен агроном, проте ще й досі дехто недооцінює важливість правильного фунгіцидного протруювання насіння. Особливо це актуально на тлі сучасних змін погодних умов, які складно спрогнозувати в осінньо-зимовий період.

Радіаційний фон на Прикарпатті в межах норми

• Переглядів: 141

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Що робити при аварії на ядерній електростанції?

• Переглядів: 121

Запорізька атомна електростанція залишається  найбільшою в Україні та Європі. В «Енергоатомі» повідомляють, що радіаційний фон на ній становить 11-12 мкР/год, що відповідає природним нормам. Але, у зв’язку з регулярними обстрілами окупантами території атомної електростанції, нагадуємо про йодну профілактику в разі радіаційної аварії.

Внесення трихограми на кукурудзяних плантаціях.

• Переглядів: 758

На сьогоднішній день дуже актуальним стало вживати в їжу екологічно чисті продукти харчування. Тому кожен землевласник   прагне забезпечити екологічність своєї продукції. Одним із перспективних напрямків є застосування біологічних засобів  захисту рослин. І вельми ефективним методом для цього  є внесення яйцеїда-  трихограми.Дуже відрадно.що  на Покутті  проходить відродження цього  ефективного безпечного агрозаходу.

Реклама об’єктів будівництва, будівель, приміщень

• Переглядів: 177

Після великої перерви в будівництві у зв’язку з початком воєнного стану, значна кількість компаній відновила свою роботу. У зв’язку з цим спостерігається оновлення рекламного контенту об’єктів нерухомості.

Вимоги до реклами дитячого харчування

• Переглядів: 277

13 травня 2022 року в Україні вперше запроваджено правове регулювання реклами дитячого харчування (підстава: Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері забезпечення дитячим харчуванням у відповідність з вимогами законодавства Європейського Союзу» від 21.10.2021 р. № 1822–IX).

Права споживачів під час гарантійного ремонту технічно складної побутової техніки

• Переглядів: 192

Багатьом відома ситуація, коли техніка,  яка знаходиться на гарантійному обслуговуванні виходить з ладу і споживач, намагаючись їх полагодити, стикається з численними проблемами.

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів: небезпечне морозиво з Франції

• Переглядів: 172

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 12.07.2022 р. №2022.4027-fup 10 стосовно виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) до України (оптовий продавець: ТОВ «Сільпо Фуд», вул. Гоголівська, 1 а, с.Квітневе, Київська область, 074081).