У Заболотові у День Гідності та Свободи вшанували пам’ять полеглих героїв

• Переглядів: 445

У Заболотові в День Гідності та Свободи, представники селищної влади, духовенства, громадськості вшанували усіх полеглих на Майдані, а також захисників, що загинули, виборюючи свободу України.

9 листопада  своє професійне свято під тегом: «Культура – це Ексклюзив»  відзначили  працівники культури

9 листопада своє професійне свято під тегом: «Культура – це Ексклюзив» відзначили працівники культури

• Переглядів: 685

Присутні працівники відділу культури, духовності та туризму почували себе, як на  світському рауті, де всі були  високоповажними гостями  і насолоджувалися інструментальною музикою, співом народних, естрадних та світових хітів, танцями  наймолодших культуренят, творами відомих українських та світових поетів Василя Симоненка, Ліни Костенко, Тараса Шевченка.

Заболотівщина відзначає День Державного Прапора та День Незалежності України!

• Переглядів: 813

Сьогодні, 23 серпня увесь український народ та ми з вами відзначаємо День Державного Прапора України, а 24 серпня – 32-ий День відновлення Незалежності у своїй історії та другий – за період повномасштабної війни з росією.

День Героїв – день українських захисників та захисниць, які боролися та борються за свободу та незалежність України

• Переглядів: 259

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі.

Заслужений артист України Святослав Край відвідав Заболотівщину

• Переглядів: 377

У навчальних закладах Заболотівської громади з благодійним концертом побував буковинський волонтер, заслужений артист України Святослав Край. Творча акція співака має благодійну мету – збір коштів для потреб військовослужбовців ЗСУ.

Кожна деталь має значення

• Переглядів: 346

У нашому культурно-історичному і вічно-молодому містечку, яке невпинно нарощує ознаки сучасності, встановлено ряд пам'ятників, меморіалів та пам'ятних знаків, що вшановують різних осіб і події, пов'язані з історичними віхами нашого краю і, що не менш важливо, естетично збагачують наш простір, наше рідне містечко.

• Переглядів: 92

21 квітня в писанковій Коломиї на території Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського розгорнула свою роботу науково-практична конференція “Великодні ігри та забави” в рамках ХIII обласного відкритого фольклорного фестивалю «Писанка 2023».

Заболотівська громада взяла активну участь у науково-практичній конференції  “Великодні ігри та забави” в рамках ХIII обласного відкритого фольклорного фестивалю «Писанка 2023».

Заболотівська громада взяла активну участь у науково-практичній конференції “Великодні ігри та забави” в рамках ХIII обласного відкритого фольклорного фестивалю «Писанка 2023».

• Переглядів: 126