Установи ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Прикарпаття забезпечують стабільну та контрольовану епізоотичну ситуацію

• Переглядів: 255

Від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України Івано-Франківщина прихистила велику кількість наших громадян, котрі були змушені виїхати з окупованих територій та регіонів через бойові дії. Багато з них взяли з собою домашніх тварин, що потребують систематичної кваліфікованої допомоги та ветеринарного огляду.

Держпродспоживслужба забезпечує моніторинг цін на соціально значущі товари.

• Переглядів: 219

З метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  запроваджено  щоденний моніторинг цін на дану групу товарів, починаючи з 01.03.2022.

ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄНЬ ПЕСТИЦИДАМИ

• Переглядів: 279

Пестициди    інтенсивно увійшли в нашу реальність. Практично кожен з нас,  в тій чи іншій мірі, дотичний до цих речовин протягом  життя.