
7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.
«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.
У зв'язку з війною багато українців відчувають страх, депресію, погіршення самопочуття та здоров'я. Для того, щоб залишатися здоровим,треба займатися спортом. Тому пропонуємо 12 фактів,що мотивують займатися спортом навіть коли нема бажання:
Вузькозлатка ясенева смарагдова Agrilus planipennis, також в деяких наукових джерелах ясенева смарагдова златка є небезпечним карантинним шкідником який завдає величезної шкоди ясеневим насадженням і природним ясеневим лісам.
Сірководень – це дуже токсичний газ, який навіть в мінімальних дозах здатний серйозно нашкодити здоров’ю людини. Якщо вода пахне «тухлими яйцями», це ймовірно, вказує на присутність сірководню.
4 квітня світ відзначає День вітаміну C, також відомого як аскорбінова кислота. Це одна з основних органічних речовин, необхідних для нормального функціонування організму людини.
2 квітня – всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму.
Кліщі поширені в лісах по цілому світу з ранньої весни до пізньої осені. Вони живуть, смокчучи кров у тварин і іноді кусають людей. Кліщі самі по собі не викликають захворювання, але якщо кліщ інфікований вірусом або бактерією, то цей збудник може передаватися через укус кліща та викликати захворювання у людей. На території України вони переносять збудників іксодового кліщового бореліозу (хворобу Лайма), кліщового енцефаліту, Крим-Конго геморагічної гарячки та інших хвороб. Щороку близько 20 000 людей звертається з укусами кліщів до закладів охорони здоров’я.
Спеціалістами Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров'я України» проводяться дослідження води питної по Снятинській, Заболотівській, Городенківській, Чернелицькій ТГ з індивідуальних колодязів, яка використовується для споживання дітьми віком до 3 – х років. За результатами лабораторних досліджень за 2023 рік 32,4% проб не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», виявлено перевищення вмісту нітратів.
В останні вихідні березня Україна перейде на літній час. Відповідно, через переведення годинників час на сон скоротиться на годину. Для деяких людей це досить болючий процес, а також зміна ритму життя. Через це можуть бути такі проблеми:
Навесні наш організм як ніколи потребує корисних вітамінів та мінералів, адже ослаблений імунітет, нестача вітамінів та мінералів можуть негативно вплинути на наш організм.