• Переглядів: 159

Станом на 31.10.2022р. на території Заболотівської громади від початку пандемії підтверджено 1487 випадків захворювання на COVID-19, показник захворюваності на 100 тис. населення становить 7446,54. Від початку пандемії всього позитивних результатів у дітей до 17 років 69, що становить 4,6% від усіх захворілих на COVID-19.

Дифтерія: в чому небезпека і як захистити себе?

• Переглядів: 130

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання, яке передається переважно повітряно-крапельним шляхом. За рахунок стійкості збудника в навколишньому середовищі, можлива і передача через предмети побуту (посуд, іграшки). При потраплянні дифтерійної палички в дихальну систему людини, вона виробляє токсин, в результаті дії якого виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.

• Переглядів: 169

Станом на 24.10.2022р. на території Заболотівської громади від початку пандемії підтверджено 1481 випадок захворювання на COVID-19, показник захворюваності на 100 тис. населення становить 7416,50. Від початку пандемії всього позитивних результатів у дітей до 17 років 68, що становить 4,6% від усіх захворілих на COVID-19.

ОБЕРЕЖНО ГРИП! ЯК ВБЕРЕГТИ СЕБЕ ВІД ХВОРОБИ!?

• Переглядів: 528

Грип – це гостра вірусна респіраторна інфекція, яка може викликати серйозні ускладнення, особливо у маленьких дітей, людей похилого віку та людей з певними захворюваннями. У побуті грипом часто називають будь-яку застуду, що не є вірно, окрім вірусу грипу, схожі симптоми можуть бути викликані багатьма іншими вірусами (аденовіруси, риновіруси, респіраторно-синцитіальні віруси тощо).

Не паліть сміття – це шкодить людині і довкіллю!

• Переглядів: 135

З року в рік, з настанням осінньої пори спалення осіннього листя, сухої рослинності з городів, побутового сміття вже стало «доброю» звичкою майже кожного. Дорослі та діти змушені дихати димом, а  найгірше те, що спалювання опалого листя, сміття  несе чималу шкоду здоров’ю людини та природі. Але, на превеликий жаль, люди  рідко звертають на це увагу.

• Переглядів: 128

Станом на 17.10.2022р. на території Заболотівської громади від початку пандемії підтверджено 1476 випадків захворювання на COVID-19, показник захворюваності на 100 тис. населення становить 7391,46. Від початку пандемії всього позитивних результатів у дітей до 17 років 68, що становить 4,6% від усіх захворілих на COVID-19.

• Переглядів: 250

Станом на 02.10.2022р. на території Заболотівської громади від початку пандемії підтверджено 1469 випадків захворювання на COVID-19, показник захворюваності становить 7356,4 на 100 тис. населення. Від початку пандемії всього позитивних результатів у дітей до 17 років 68, що становить 4,62% від усіх захворілих на COVID-19.