ЯКІ МАЮТЬ БУТИ ЩЕПЛЕННЯ У ЛЮДЕЙ 25+

ЯКІ МАЮТЬ БУТИ ЩЕПЛЕННЯ У ЛЮДЕЙ 25+

  • Переглядів: 21

Вакцинація є одним з найнадійніших способів захисту від інфекційних захворювань, що створюють загрозу для життя.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО МАЛЯРІЮ?

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО МАЛЯРІЮ?

  • Переглядів: 127

Малярія була і все ще лишається важливою проблемою охорони здоров’я країн світу. Це небезпечне для життя захворювання, що передається через укуси комарів.

ОБЕРЕЖНО! ЛЕПТОСПІРОЗ - ІНФЕКЦІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ

ОБЕРЕЖНО! ЛЕПТОСПІРОЗ - ІНФЕКЦІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ

  • Переглядів: 125

Лептоспіроз – це гостре природно-вогнищеве зоонозне (спільне для людей і тварин) інфекційне захворювання, яке супроводжується гарячкою, інтоксикацією, ураженням нирок, печінки, серцево-судинної та нервової систем, геморагічним синдромом тощо. Різноманітність клінічних проявів хвороби ускладнює її своєчасну діагностику, що призводить до пізньої госпіталізації хворого, розвитком ускладнень,  і як наслідок - до смерті. За показником летальності та ступенем тяжкості лептоспіроз займає одне з перших місць в інфекційній патології.

ДЕФІЦИТ ЙОДУ В ОРГАНІЗМІ. ПРИЧИНИ, НАСЛІДКИ, ПРОФІЛАКТИКА

ДЕФІЦИТ ЙОДУ В ОРГАНІЗМІ. ПРИЧИНИ, НАСЛІДКИ, ПРОФІЛАКТИКА

  • Переглядів: 155

Йод належить до життєво важливих мікроелементів, без яких не можливе нормальне функціонування людського організму, є складовою частиною гормонів щитовидної залози. Крім щитовидної залози, здатність акумулювати йод мають інші тканини (слинні та молочні залози, деякі залози шлунка, плаценти, мозку тощо).

МЕНІНГІТ: ТИПИ, ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА

МЕНІНГІТ: ТИПИ, ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА

  • Переглядів: 187

Менінгіт – це запалення захисних оболонок головного або спинного мозку людини. Бактеріальна або вірусна інфекція, що потрапляє до спинномозкової рідини (ліквору), яка циркулює у порожнинах головного та спинного мозку та зазвичай викликає запальний процес.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВІДПОЧИНКУ НА ВОДІ.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВІДПОЧИНКУ НА ВОДІ.

  • Переглядів: 122

   З настанням теплих спекотних днів усім нам хочеться приємної прохолоди – відпочити в затінку, поплавати у воді. І це нормальна потреба організму.

БЕЗПЕЧНИЙ МАНІКЮР

БЕЗПЕЧНИЙ МАНІКЮР

  • Переглядів: 34

           Не всім вдається якісно самостійно робити манікюр в домашніх умовах, тому ми звертаємось зробити манікюр у майстра в спеціалізованому салоні. Проте,   необхідно звертати увагу на безпеку:  порізи, недостатня дезінфекція інструментів і шкіри рук, травми нігтьових пластин , неякісні матеріали тощо. Наслідки  можуть бути неприємними: гепатит, сифіліс, грибкові інфекції – і це невелика частина захворювань, якими можна заразитися під час манікюрної процедури. Наприклад, для того, щоб заразитися гепатитом С, досить невеликої ранки, причому хвороба може роками не проявляти себе. Грибок вражає нігтьову пластину, змінюючи її рельєфність, і якщо вчасно не провести належне лікування, його спори почнуть проникати в самі тканини. Заразитися ним можна  обробивши нігтьову пластину пилкою, на якій є збудник захворювання.