Відділ освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради має нового керівника

• Переглядів: 1692

В перший день листопада відділ освіти, молодіжної політики та спорту  Заболотівської селищної ради   розпочав свою роботу під керівництвом Миколи Михайловича Медвійчука.

До опалювального сезону готові!

• Переглядів: 188

Адміністрація та батьки вихованців Іллінецького закладу дошкільної освіти «Калинка» висловлюють щиру подяку Заболотівському селищному голові Петру Маліборському та його команді, які до нового опалювального сезону для нашого закладу придбали новий, сучасний та економний газовий котел.

Проведено ремонт частини приміщення ЗДО  ясла-садка «Берізка»

Проведено ремонт частини приміщення ЗДО ясла-садка «Берізка»

• Переглядів: 824

Завершено ремонт частини приміщення Заболотівського ЗДО ясла-садка «Берізка». Нові умови створюють не лише комфорт, а й покращили  безпековий компонент та  складові енергозбереження приміщення,  гігієни. Зроблено чергову добру справу, яка сприятиме належному перебуванню та вихованню діток в садочку.

Освітнє середовище закладів освіти - важлива складова навчального процесу.

• Переглядів: 360

У напівпідвальних приміщеннях Олешківській гімназіі здійснено заміну старих вікон на нові метало- пластикові. Учасники освітнього процесу складають подяку  Заболотівському селищному голові Петру Васильовичу Маліборському за фінансування цього проєкту, що дасть змогу покращити енергоефективність та зберегти тепло у їдальні, мистецькій кімнаті, укриттях та інших приміщеннях. Зустрічаємо зиму у теплі і затишку!

Осінні канікули – найвдаліший час для методичних заходів!

• Переглядів: 1277

Осіннього погожого ранку 25 жовтня керівники закладів освіти Заболотівської територіальної громади з метою  самовдосконалення та обміну педагогічними надбаннями, вирушили за новим освітнім досвідом та враженнями до опорних шкіл Коломийського району.

«ГЕНІАЛЬНЕ ПОРУЧ»: В ЗАБОЛОТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО СЕЗОН ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР

• Переглядів: 701

24 жовтня  2023 року на базі Заболотівського ліцею імені Мирослава Попадюка була проведена перша в цьому сезоні гра для педагогів – «Ерудит-шоу «Геніальне поруч». Організатором заходу є  Заболотівський центр професійного розвитку педагогічних працівників.

У Заболотівському ліцеї ім. М. Попадюка відбулася зустріч-урок мужності «Герої рідного краю»

• Переглядів: 695

19 жовтня у Заболотівському ліцеї імені Мирослава Попадюка відбулася зустріч-урок мужності «Герої рідного краю». Ініціаторами зустрічі з захисниками-заболотівчанами стали учні 10-А класу на чолі з класною керівницею Роксоланою Вакалюк.

Для працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, структурних підрозділів селищної ради проведено навчання із написання проєктів

• Переглядів: 637

12 жовтня в стінах Заболотівської селищної ради проведено першу зустріч з працівниками закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкілля та працівниками структурних підрозділів селищної ради по написанню проєктів та залученню додаткових коштів для вирішення тих чи інших проблем, які виникають в даних установах.

Обговорено стан готовності закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 навчального року

• Переглядів: 377

11 жовтня 2023 року відбулась нарада з керівниками закладів освіти під керівництвом селищного голови Петра Маліборського на якій обговорено ряд питань.