Методичний  семінар  на тему: «Стратегія розвитку як складова управління закладу загальної середньої освіти»

Методичний  семінар на тему: «Стратегія розвитку як складова управління закладу загальної середньої освіти»

• Переглядів: 417

Відповідно до плану роботи Заболотівського центру професійного розвитку  педагогічних працівників Заболотівської селищної ради на 2023 рік, 22 вересня 2023 року на базі Іллінецького ліцею проведено методичний  семінар керівників та заступників директорів з навчалтно-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти на тему: «Стратегія розвитку як складова управління закладу загальної середньої освіти».

«ОСВІТА ЗАБОЛОТІВЩИНИ: ЯКІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ, БЕЗПЕЧНІСТЬ»: в Зібранівській гімназії ім. П.Коржа відбулась конференція педагогічних працівників

• Переглядів: 1241

14 вересня 2023 року відділ освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради провів щорічну конференцію педагогічних працівників на тему: «ОСВІТА ЗАБОЛОТІВЩИНИ: ЯКІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ, БЕЗПЕЧНІСТЬ». Цьогоріч захід відбувся в Зібранівській гімназії ім. Петра Коржа.

Проведено навчання по монтажу відео для дошкільних закладів Заболотівської громади

• Переглядів: 414

13 вересня в приміщенні селищної ради проведено навчання по монтажу відео для представників дошкільних закладів Заболотівської громади. Ділився своїми професійними знаннями, досвідом і навиками у сфері монтажу та праці з вебресурсами радник селищного голови Сергій Радченко.

Настільний теніс активно розвивається в громаді!

• Переглядів: 737

Настільний теніс - це такий вид спорту, який, за форматом, найбільше підходить в умовах повсякденної діяльності дітей і молоді.Можна грати на рахунок, розважатися, а можна – змагатися, серйозно тренуватися, прагнути до великих результатів. У будь-якому випадку настільний теніс надає здоров’я, збільшує активність школярів, які, на жаль, багато часу проводять за мобільними пристроями.

Представлення директора Троїцького ліцею.

• Переглядів: 1998

04 вересня Заболотівський селищний голова Петро Маліборський  разом із заступником з гуманітарних питань та соціальної політики Романом Чорнопиським, начальником відділу  освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Світланою Стадник     за участі пароха церкви Пресвятої Трійці села Троїця Коломийської єпархії о. Василя Гояна, діловода селищної ради Оксани Садич представили педагогічному колективу  Троїцького ліцею нового директора.  Новим керівником ліцею став Стефуранчин Андрій Ігорович, який до цього часу працював  у Хлібичинській гімназії.  Далі гості привітали директора з призначенням на нову посаду та побажали йому успішної роботи у якості керівника навчального закладу, щоб під його керівництвом ліцей всебічно розвивався. Висловили впевненість, що новий директор, молодий, сповнений сил та енергії, спільно з прекрасним і дружнім колективом зможе зробити заклад ще кращим, бо тільки спільною працею можна показати гарні результати. А керівництво територіальної громади буде йому в цьому, безумовно, допомагати. В свою чергу новопризначений директор Андрій Стефуранчин  подякував за привітання та запевнив, що  докладе усіх зусиль щоб виправдати довіру.  По завершенню призначення присутні поспілкувались з колективом ліцею та відповіли на поставлені запитання.

В дошкільному підрозділі Любківської початкової школи проведено заміну підлоги

• Переглядів: 368

Відтепер дітки, які відвідують дошкільний підрозділ Любківської початкової школи зможуть здобувати знання та нові навички, гратися в належних умовах.   Ніби дрібниця, але наскільки  питання щодо заміни підлоги турбувало керівника, педагогів та батьківську спільноту.  Тож, за ініціативи селищного голови Петра Маліборського напередодні нового навчального року  в дошкільному підрозділі укладено нову підлогу.

В навчальних закладах Заболотівщини пролунав перший дзвоник

• Переглядів: 483

Першого вересня усі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які відкриватимуть для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрі стоять перед вибором своєї майбутньої професії та роблять перший крок у доросле життя. Адже від усвідомлення громадянської позиції, патріотизму, знань, розуміння свого місця у житті залежатиме майбутнє вільної і незалежної Української держави.

Завершено ремонт фізичного кабінету Заболотівського ліцею їм.М.Попадюка

• Переглядів: 229

Вся шкільна спільнота щиро дякує  Заболотівській селищній раді і особисто голові Петру Маліборському та депутату обласної ради Роману Білику за виділені кошти на придбання матеріалів( 25 000 та 50 000 грн.відповідно).

В Тростянецькій гімназії проведено Годину пам’яті

• Переглядів: 274

22.08.2023 року в Тростянецькій гімназії  проведено Годину пам’яті «…І ангелом злетів увись…», приурочену роковинам загибелі жителя села Тростянець, воїна ЗСУ, ОСТАФІЙЧУКА ВОЛОДИМИРА, який загинув 04.09.2022 року під Бахмутом.

Проводиться моніторинг стану підготовки закладів освіти до нового навчального року

• Переглядів: 1257

Традиційно, у серпні, перед початком навчального року, кожний заклад освіти проходить перевірку, демонструє свою готовність до роботи. Відповідно до протокольного доручення селищного голови Петра Маліборського в рамках підготовки до серпневої  конференції   педагогічних  працівників та готовності закладів освіти  до очної форми навчання  в 2023/2024 н.р. 16 серпня здійснено огляд закладів освіти Заболотівської ТГ. В даному заході взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Роман Чорнописький,  начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Світлана Стадник та директор Заболотівського ЦПРПП Віталія Юрійчук.